Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Extra level: Jarda Konáš s Pavlem o Star Wars: Vzestup Skywalkera

Podcasty Retro Nation

Retro Nation

Věda a technika

Extra level: Jarda Konáš s Pavlem o Star Wars: Vzestup Skywalkera

Obrázek epizody Extra level: Jarda Konáš s Pavlem o Star Wars: Vzestup Skywalkera

Poslechněte si podcast

22. 12. 2019

34 min

Star Wars jsou retro. Už pěkně dlouho je nosíme v srdcích, ať už s láskou nebo nenávistí, každý si o nich něco myslíme. Když jsme natáčeli Retro noty, napadlo nás s Jardou Konášem sednout si a probrat naše ještě relativně čerstvé dojmy z filmu. Máme na něj v obecných rysech shodné názory, ale rozcházíme se v detailech. Ty možná odvozujeme i od trilogie, kterou jsme v dětském věku viděli první. Pro Jardu je to prequelová trilogie, pro Pavla ta úplně původní. Jak skrz dvě přeci jen odlišná fanouškovská a kritická síta prošla Epizoda IX – Vzestup Skywalkera, to se dozvíte v následujícím videu.

Nejen poslední epizoda. Dostali jsme se i na zhodnocení seriálu Mandalorian, zabrousili do deskovek Star Wars a samozřejmě hodnotili i produkční vedení značky společností Disney.

O Extra level...

Extra level se nám nepodařilo napasovat do žádné existující pravidelné rubriky, proto vycházejí nečekaně a jejich obsah může vybočovat z našeho hlavního zaměření na staré hry. Obvykle k takovému kroku máme důvod: cítíme puzení o něčem si popovídat, třeba o nové hře nebo filmu.

Podcasty Retro Nation můžete poslouchat na následujících službách:

Anchor

Spotify

Apple Podcasts

Google Podcasts

Overcasts

Pocket Casts

Radio Public

RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace

RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

Videa a podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu .Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com .

Popis podcastu

Retro Nation uvádí podcasty Michala Rybky o herní historii a Jardy Konáše o herní hudbě.