Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 04/07 – Na vlásku | Audiokniha Brány Skeldalu – Legenda o Rovenu

Podcasty Retro Nation

Retro Nation

Věda a technika

04/07 – Na vlásku | Audiokniha Brány Skeldalu – Legenda o Rovenu

Obrázek epizody 04/07 – Na vlásku | Audiokniha Brány Skeldalu – Legenda o Rovenu

Poslechněte si podcast

14. 9. 2021

13 min

V průběhu srpna a září bude každý pracovní den vycházet jedna kapitola z audioknihy Brány Skeldalu – Legenda o Rovenu. Dohromady přes 12 hodin vám bude do uší mluvit Jindra Skeldal, který nejen napsal předlohu, ale navíc je i autorem stejnojmenné počítačové hry z 90. let. Parta hrdinů se v ní noří do podzemních kobek, hlubokých lesů, courají po nekonečných pláních, dýchají pod vodou a bojují s nepřáteli mečem, magií a vlastním důvtipem.

Nejlepším místem pro poslech jeSpotifyneboAnchor.fm, MP3 verze je k dispozici naPatreon.com/retronationcz. Pakliže vás projekt zaujme, zvažte podporuRetro Nation na Patreonua šíření odkazu na audio knihu na vašich sociálních sítích. Nezapomeňte, že v současné době vycházíposlední díl celé knižní ságy Brány Skeldalu.

V Legendě o Rovenu popisuje Jindřich proces složení skupiny dobrodruhů, která začne zachraňovat svět. Věřte, že to nejsou žádní svatouškové a jejich chováním by čistí a poctiví paladinové, jaké známe z jiných RPG, určitě neschválili. Tahle parta je morálně rozporuplná, názorově nesrovnaná a co se světa týče, tak na něm oceňují i jiné kvality než je jeho zachraňování. Někteří z nich mají i psychické problémy! Vlastně... skoro všichni.

Knihu jsme natáčeli od června 2020, často za složitých podmínek a ve stínu pandemie. Jindra strávil ve studiu mnoho hodin a mistr zvuku a podcastů Michal násobně víc střihem a postprodukcí. Kdybyste narazili na chybu nebo něco nefungovalo, pište naretronationrulez@gmail.com.

Popis podcastu

Retro Nation uvádí podcasty Michala Rybky o herní historii a Jardy Konáše o herní hudbě.