Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Psi k adopci: Co všechno zohlednit a jak nešlápnout vedle, když chcete k dětem psího kamaráda, radí veterinář

Podcasty Maminka.cz

Maminka.cz

Pro ženy

Psi k adopci: Co všechno zohlednit a jak nešlápnout vedle, když chcete k dětem psího kamaráda, radí veterinář

Obrázek epizody Psi k adopci: Co všechno zohlednit a jak nešlápnout vedle, když chcete k dětem psího kamaráda, radí veterinář

Poslechněte si podcast

25. 11. 2021

23 min

O epizodě podcastu

„Mami, kup mi pejska.” Tak tuhle větu zná asi každý rodič. Někteří odolají, jiní podlehnou a nový kamarád se za čas v rodině objeví. Jak při výběru nešlápnout vedle? A jak se zařídit, když chcete udělat dvojitou radost a adoptovat si pejska z útulku? O praktické rady se s námi podělil veterinář MVDr. Leoš Železný, který dlouhodobě spolupracuje s největším vědeckým centrem na světě Waltham Petcare Science Institute.

Popis podcastu

Připravujeme pro vás podcasty na různá témata, abyste si je mohli poslechnout v momentě, kdy nemáte čas nebo klid číst web nebo časopis Maminka. Mluvíme se slavnými rodiči, lékaři, psychology i dalšími matkami, jejichž názory a zkušenosti vás zajímají. Moderuje Tereza Víchová.