Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Bolest břicha v těhotenství. "Jé, to je síla!" si můžete říkat i při poslíčcích, popisuje porodní asistentka

Podcasty Maminka.cz

Maminka.cz

Pro ženy

Bolest břicha v těhotenství. "Jé, to je síla!" si můžete říkat i při poslíčcích, popisuje porodní asistentka

Obrázek epizody Bolest břicha v těhotenství. "Jé, to je síla!" si můžete říkat i při poslíčcích, popisuje porodní asistentka
Play

Poslechněte si podcast

24. 11. 2021

12 min

O epizodě podcastu

Od "divných pocitů" až po stavy, které těhotnou ženu přímo zaskočí. O bolestech břicha v těhotenství, poslíčcích a jak je rozeznat od porodních bolestí a o tom, zda se dá porod třeba i zaspat. Povídali jsme si s porodní asistentkou a psycholožkou Kristinou Zemánkovou. Podívejte se na video, kde se dozvíte vše potřebné.

Popis podcastu

Připravujeme pro vás podcasty na různá témata, abyste si je mohli poslechnout v momentě, kdy nemáte čas nebo klid číst web nebo časopis Maminka. Mluvíme se slavnými rodiči, lékaři, psychology i dalšími matkami, jejichž názory a zkušenosti vás zajímají. Moderuje Tereza Víchová.