Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

Podcast Život Jako Hra - #009 Jak tvořit fungující smysluplné cíle

Obrázek epizody Podcast Život Jako Hra - #009 Jak tvořit fungující smysluplné cíle

Poslechněte si podcast

26. 1. 2016

33 min

Pro ty, co si ještě nevytvořili cíle na rok 2016, zde máme krátkou inspiraci. A pro ty, kteří si je už vytvořili, zde máme zásadní otázku: přemýšleli jste nad tím, kým se chcete stát v roce 2016? [00:54] Cíle je důležité tvořit s nadhledem. Jaký vliv má změna prostředí? [05:10] Bez silného PROČ to nebude fungovat [07:00] Tvořte cíle v klidu a nechte to uležet. [08:45] Na jaké kategorie cílů se zaměřit? [17:20] Co Vás uspokojuje více? Dosahování cílů nebo pocit vlastního progresu? [20:55] Jak se přiblížit ke svému ideálnímu dni? [22:50] Publikovat svoje cíle nebo si je nechat pro sebe? [26:05] Vizualizace cílů. Proč to funguje? [27:52] Kniha proměna – slon, jezdec a cesta – paralela pro naše myšlení. Jak změnit to i co si myslíme, že změnit nejde? [29:48] Kniha Alchymista – tak trochu Malý princ osobního rozvoje :-) [31:20] Jak tvoříte cíle vy? Dejte nám vědět. Show notes: · Kniha Proměna · Facebook stránka Život Jako Hra · Odkaz na podcast Život Jako Hra do iTunes: Podcast Život jako hra – Aleš Vrána & Michal Holub · Odkaz na podcast Život Jako Hra pro ostatní čtečky: https://audioboom.com/users/4594072/boos.rss Zúčastni se soutěže o čtečku Kindle PaperWhite. Bližší informace k soutěži najdeš zde: http://www.podcastzivotjakohra.cz/soutez-o-ctecku-kidle-paperwhite/

Popis podcastu

Cesky podcast o osobni­m rozvoji, vzdelavani, podnikani­, leadershipu a koucovani. Trikrat za mesic vychazi­ nova epizoda.