Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

Podcast Život jako hra #008 - Vyhodnocení cílů

Obrázek epizody Podcast Život jako hra #008 - Vyhodnocení cílů

Poslechněte si podcast

16. 1. 2016

23 min

Stanovit si roční cíle je ten první a nejjednodušší krok. Otázka zní, zda si udělal i ten poslední krok? Dnes se podíváme na to proč a jak vyhodnocovat roční cíle. [02:12] Projekt Život Jako Hra vyhrál s firmou IReSoft v soutěži pořádáné českou pobočkou Mezinárodní federace koučů ICF - "Nejlepší projekt roku 2015 zaměřený na rozvoj koučovací kultury ve firmě" [04:15] Proč je lepší si cíle psát na papír? [07:20] Jak využít vyhodnocení minulého roku k dosažení cílů v roce novém? [09:38] Jak využít toho, že jsem něčeho nedosáhl? [11:20] Sebekritika není při vyhodnocení žádoucí. Čím ji nahradit? [14:40] Kdo Ti s vyhodnocením může pomoci? [17:30] Co si z vyhodnocení vzít do roku nového? [20:52] Jak se zapojit do podcastu Život Jako Hra? Show notes: - Vítězná firma IReSoft https://www.iresoft.cz/ - Soutěž ICF a její účastníci http://www.coachfederation.cz/cz/pro-cleny/icf-on-tour-2015/soutez.html - Vyhodnocení soutěže http://www.koucinkportal.cz/prekvapive-forum-icf-sila-koucovani/

Popis podcastu

Cesky podcast o osobni­m rozvoji, vzdelavani, podnikani­, leadershipu a koucovani. Trikrat za mesic vychazi­ nova epizoda.