Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Podcast Život jako hra #008 - Vyhodnocení cílů

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Věda a technika

Podcast Život jako hra #008 - Vyhodnocení cílů

Obrázek epizody Podcast Život jako hra #008 - Vyhodnocení cílů

Poslechněte si podcast

16. 1. 2016

23 min

O epizodě podcastu

Stanovit si roční cíle je ten první a nejjednodušší krok. Otázka zní, zda si udělal i ten poslední krok? Dnes se podíváme na to proč a jak vyhodnocovat roční cíle. [02:12] Projekt Život Jako Hra vyhrál s firmou IReSoft v soutěži pořádáné českou pobočkou Mezinárodní federace koučů ICF - "Nejlepší projekt roku 2015 zaměřený na rozvoj koučovací kultury ve firmě" [04:15] Proč je lepší si cíle psát na papír? [07:20] Jak využít vyhodnocení minulého roku k dosažení cílů v roce novém? [09:38] Jak využít toho, že jsem něčeho nedosáhl? [11:20] Sebekritika není při vyhodnocení žádoucí. Čím ji nahradit? [14:40] Kdo Ti s vyhodnocením může pomoci? [17:30] Co si z vyhodnocení vzít do roku nového? [20:52] Jak se zapojit do podcastu Život Jako Hra? Show notes: - Vítězná firma IReSoft https://www.iresoft.cz/ - Soutěž ICF a její účastníci http://www.coachfederation.cz/cz/pro-cleny/icf-on-tour-2015/soutez.html - Vyhodnocení soutěže http://www.koucinkportal.cz/prekvapive-forum-icf-sila-koucovani/

Stanovit si roční cíle je ten první a nejjednodušší krok. Otázka zní, zda si udělal i ten poslední krok? Dnes se podíváme na to proč a jak vyhodnocovat roční cíle.

[02:12] Projekt Život Jako Hra vyhrál s firmou IReSoft v soutěži pořádáné českou pobočkou Mezinárodní federace koučů ICF - "Nejlepší projekt roku 2015 zaměřený na rozvoj koučovací kultury ve firmě" [04:15] Proč je lepší si cíle psát na papír? [07:20] Jak využít vyhodnocení minulého roku k dosažení cílů v roce novém? [09:38] Jak využít toho, že jsem něčeho nedosáhl? [11:20] Sebekritika není při vyhodnocení žádoucí. Čím ji nahradit? [14:40] Kdo Ti s vyhodnocením může pomoci? [17:30] Co si z vyhodnocení vzít do roku nového? [20:52] Jak se zapojit do podcastu Život Jako Hra?

Show notes: - Vítězná firma IReSoft https://www.iresoft.cz/ - Soutěž ICF a její účastníci http://www.coachfederation.cz/cz/pro-cleny/icf-on-tour-2015/soutez.html - Vyhodnocení soutěže http://www.koucinkportal.cz/prekvapive-forum-icf-sila-koucovani/