Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Podcast Život Jako Hra - #007 Tvůrce a oběť - díl 2.

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

Podcast Život Jako Hra - #007 Tvůrce a oběť - díl 2.

Obrázek epizody Podcast Život Jako Hra - #007 Tvůrce a oběť - díl 2.

Poslechněte si podcast

4. 1. 2016

24 min

O epizodě podcastu

Je velmi jednoduché spadnout do role oběti svého podnikání, týmu, firmy nebo zaměstnání. Jak se toho vyvarovat? Jak se stát tvůrcem i v oblastech, kde se cítíme jako oběť? V dnešním díle pokračujeme v tématu tvůrce vs. oběť a tím navazujeme na díl přechozí - http://bit.ly/1UpLHit Obsah: [1:38] Živnostník v roli oběti. Proč občas dočasně vystoupit z role živnostníka? [5:30] Manažer v roli oběti. Vyplatí se důvěřovat svým lidem? [7:50] Obchodníci v roli oběti. Jak se nestát obětí svého obchodu? [10:25] Zaměstnanci v roli oběti. Nejsem spokojený s tím, jak funguje firma nebo můj vedoucí. Co s tím? [16:50] Role oběti nebo tvůrce je Tvoje volba. [17:40] Jak ven z role oběti? [22:15] Jak si přidat podcast Život Jako Hra do svého mobilního telefonu?

Je velmi jednoduché spadnout do role oběti svého podnikání, týmu, firmy nebo zaměstnání. Jak se toho vyvarovat? Jak se stát tvůrcem i v oblastech, kde se cítíme jako oběť?

V dnešním díle pokračujeme v tématu tvůrce vs. oběť a tím navazujeme na díl přechozí -http://bit.ly/1UpLHit

Obsah: [1:38] Živnostník v roli oběti. Proč občas dočasně vystoupit z role živnostníka? [5:30] Manažer v roli oběti. Vyplatí se důvěřovat svým lidem? [7:50] Obchodníci v roli oběti. Jak se nestát obětí svého obchodu? [10:25] Zaměstnanci v roli oběti. Nejsem spokojený s tím, jak funguje firma nebo můj vedoucí. Co s tím? [16:50] Role oběti nebo tvůrce je Tvoje volba. [17:40] Jak ven z role oběti? [22:15] Jak si přidat podcast Život Jako Hra do svého mobilního telefonu?