Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #216 Je to už dost dobrý? Sorry, jsem perfekcionista.

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Věda a technika

#216 Je to už dost dobrý? Sorry, jsem perfekcionista.

Obrázek epizody #216 Je to už dost dobrý? Sorry, jsem perfekcionista.

Poslechněte si podcast

10. 3. 2021

24 min

O epizodě podcastu

Jste pořád nespokojení s vašimi výsledky? Často u sebe hledáte chyby a porovnáváte se s ostatními? Máte skvělý nápad, ale ještě jste ho neuskutečnili, protože pořád není dost dokonalý? Máte v sobě sabotéra perfekcionistu. Kdy nám perfekcionista škodí? Kde všude se projevuje? Odkud to pramení? A jak se ho zbavit? Poslechněte si nový díl podcastu Život Jako Hra s Romanem Försterem a Hankou Mezerovou.
Jste pořád nespokojení s vašimi výsledky? Často u sebe hledáte chyby a porovnáváte se s ostatními? Máte skvělý nápad, ale ještě jste ho neuskutečnili, protože pořád není dost dokonalý? Máte v sobě sabotéra perfekcionistu. Kdy nám perfekcionista škodí? Kde všude se projevuje? Odkud to pramení? A jak se ho zbavit? Poslechněte si nový díl podcastu Život Jako Hra s Romanem Försterem a Hankou Mezerovou.