Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #145 Vystup z mlhy díky zpětné vazbě

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#145 Vystup z mlhy díky zpětné vazbě

Obrázek epizody #145 Vystup z mlhy díky zpětné vazbě

Poslechněte si podcast

30. 1. 2019

30 min

O epizodě podcastu

Zpětná vazba je jedním z nejefektivnějších prostředků pro všechny, kteří se chtějí neustále zlepšovat. Jak zpětnou vazbu přijmout? Jakým způsobem ji dát, aby padla na úrodnou půdu? A jak z ní vytěžit maximum? O tom mluvíme v tomto dílu podcastu Život Jako Hra. 00:48 Zpětná vazba je snídaně šampionů 04:19 Ego musí stranou 06:46 Přijímání zpětné vazby - nevysvětluj, poslouchej 12:16 Zpětná vazba je základem správného leadershipu 18:14 Nevysílat kouřové signály, ale jasně komunikovat 20:46 Cílem zpětné vazby je zlepšení

Zpětná vazba je jedním z nejefektivnějších prostředků pro všechny, kteří se chtějí neustále zlepšovat. Jak zpětnou vazbu přijmout? Jakým způsobem ji dát, aby padla na úrodnou půdu? A jak z ní vytěžit maximum? O tom mluvíme v tomto dílu podcastu Život Jako Hra.

00:48 Zpětná vazba je snídaně šampionů

04:19 Ego musí stranou

06:46 Přijímání zpětné vazby - nevysvětluj, poslouchej

12:16 Zpětná vazba je základem správného leadershipu

18:14 Nevysílat kouřové signály, ale jasně komunikovat

20:46 Cílem zpětné vazby je zlepšení

Popis podcastu

Cesky podcast o osobni­m rozvoji, vzdelavani, podnikani­, leadershipu a koucovani. Trikrat za mesic vychazi­ nova epizoda.