Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #144 Jak být sám sebou

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#144 Jak být sám sebou

Obrázek epizody #144 Jak být sám sebou

Poslechněte si podcast

16. 1. 2019

28 min

O epizodě podcastu

Každý člověk se do jisté míry přizpůsobuje svému prostředí. Někteří lidé se dokáží přizpůsobit natolik, že pak přestávají být sami sebou. Jak poznáme, že nejsme sami sebou? A proč je vždycky lepší zůstat sám sebou? To prozrazujeme v tomto díle podcastu Život Jako Hra.  03:34 Jak přemýšlí člověk, který není sám sebou 06:59 Lze být sám sebou za všech okolností? 10:43 Proč je důležité být sám sebou 15:19 Být sám sebou je základem úspěšného obchodníka i manažera 19:38 Chybějící sebeláska i sebereflexe 22:47 Znej sám sebe, patři sám sobě, buď sám sebou

Každý člověk se do jisté míry přizpůsobuje svému prostředí. Někteří lidé se dokáží přizpůsobit natolik, že pak přestávají být sami sebou. Jak poznáme, že nejsme sami sebou? A proč je vždycky lepší zůstat sám sebou? To prozrazujeme v tomto díle podcastu Život Jako Hra.

03:34 Jak přemýšlí člověk, který není sám sebou

06:59 Lze být sám sebou za všech okolností?

10:43 Proč je důležité být sám sebou

15:19 Být sám sebou je základem úspěšného obchodníka i manažera

19:38 Chybějící sebeláska i sebereflexe

22:47 Znej sám sebe, patři sám sobě, buď sám sebou