Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #142 Síla psychologické diagnostiky

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Věda a technika

#142 Síla psychologické diagnostiky

Obrázek epizody #142 Síla psychologické diagnostiky

Poslechněte si podcast

19. 12. 2018

39 min

O epizodě podcastu

Hana Mezerová je psycholog a kouč. Jako psycholog se na kouče nejdříve dívala přes prsty. Potom slyšela o tom, že v agentuře Život Jako Hra pro výběr koučů do výcviku využíváme psychologickou diagnostiku. Díky tomu se stala koučem a dnes v rámci agentury sama ostatní kouče v oboru psychodiagnostiky vzdělává. Co všechno dokáže psychodiagnostika o člověku prozradit? Proč je díky ní koučování efektivnější? A jaký je rozdíl v práci kouče a psychologa? 00:58 Jak se stanene z psychologa kouč 05:16 Co se o sobě dozvíme díky psychodiagnostice 09:48 Výpovědní hodnota psychodiagnostiky 12:23 Jak se můžou jednotlivé vlastnosti kompenzovat 15:51 Efekt psychologické diagnostiky v koučování 20:05 Jak poznat, jestli potřebuju kouče nebo psychologa? 26:27 Skloubení koučovací a psychologické praxe 30:37 Jak vypadá zdravá sebedůvěra 33:16 Ego s pokorou Chci koučování s Hanou Mezerovou: https://www.zivotjakohra.cz/kouci/hana-mezerova

Hana Mezerová je psycholog a kouč. Jako psycholog se na kouče nejdříve dívala přes prsty. Potom slyšela o tom, že v agentuře Život Jako Hra pro výběr koučů do výcviku využíváme psychologickou diagnostiku. Díky tomu se stala koučem a dnes v rámci agentury sama ostatní kouče v oboru psychodiagnostiky vzdělává. Co všechno dokáže psychodiagnostika o člověku prozradit? Proč je díky ní koučování efektivnější? A jaký je rozdíl v práci kouče a psychologa?

00:58 Jak se stanene z psychologa kouč

05:16 Co se o sobě dozvíme díky psychodiagnostice

09:48 Výpovědní hodnota psychodiagnostiky

12:23 Jak se můžou jednotlivé vlastnosti kompenzovat

15:51 Efekt psychologické diagnostiky v koučování

20:05 Jak poznat, jestli potřebuju kouče nebo psychologa?

26:27 Skloubení koučovací a psychologické praxe

30:37 Jak vypadá zdravá sebedůvěra

33:16 Ego s pokorou

Chci koučování s Hanou Mezerovou: https://www.zivotjakohra.cz/kouci/hana-mezerova