Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #136 Potřebuješ to, co chceš

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Věda a technika

#136 Potřebuješ to, co chceš

Obrázek epizody #136 Potřebuješ to, co chceš

Poslechněte si podcast

19. 9. 2018

25 min

O epizodě podcastu

“To si nekupuj, to přece nepotřebuješ.” Slyšeli jste už někdy tuhle větu? Nebo si ji dokonce říkáte vy sami? V tomto díle podcastu Život Jako Hra si povídáme o tom, jaký to může mít dopad. Pokud zůstáváte pouze u potřebných věcí a nenásledujete chtění a touhu, tak...ale co - poslechněte si to sami. Budeme rádi za zpětnou vazbu. Koneckonců, tenhle podcast je tu právě pro vás. [00:39] To, co chceme, dáváme často na druhou kolej [06:59] Jak naplňují své touhy velcí hráči [09:33] Dojem skromnosti [14:09] Chtít je v pořádku [17:05] Chtění je to, co dává životu smysl

“To si nekupuj, to přece nepotřebuješ.” Slyšeli jste už někdy tuhle větu? Nebo si ji dokonce říkáte vy sami? V tomto díle podcastu Život Jako Hra si povídáme o tom, jaký to může mít dopad. Pokud zůstáváte pouze u potřebných věcí a nenásledujete chtění a touhu, tak...ale co - poslechněte si to sami. Budeme rádi za zpětnou vazbu. Koneckonců, tenhle podcast je tu právě pro vás.

[00:39] To, co chceme, dáváme často na druhou kolej

[06:59] Jak naplňují své touhy velcí hráči

[09:33] Dojem skromnosti

[14:09] Chtít je v pořádku

[17:05] Chtění je to, co dává životu smysl