Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #132 Vztah jako zvyk nebo vědomá volba?

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#132 Vztah jako zvyk nebo vědomá volba?

Obrázek epizody #132 Vztah jako zvyk nebo vědomá volba?

Poslechněte si podcast

8. 8. 2018

27 min

O epizodě podcastu

Kým se v životě staneme nebo čeho dosáhneme, je do velké míry ovlivněno lidmi, kteří nás obklopují. Naši nejbližší působí na naše pocity, rozvoj i výsledky. A přestože to s námi myslí vždy dobře, někdy nás mohou brzdit v rozletu. V tomto podcastu mluvíme o tom, jak si nastavit podporující prostředí. [01:58] Vztahy ze zvyku [05:53] Nepodporující vztahy [07:54] Prostředí vždycky vyhrává [16:53] Obklop se lidmi, kteří jsou tam, kam směřuješ [21:28] Nežít podle očekávání ostatních

Kým se v životě staneme nebo čeho dosáhneme, je do velké míry ovlivněno lidmi, kteří nás obklopují. Naši nejbližší působí na naše pocity, rozvoj i výsledky. A přestože to s námi myslí vždy dobře, někdy nás mohou brzdit v rozletu. V tomto podcastu mluvíme o tom, jak si nastavit podporující prostředí.

[01:58] Vztahy ze zvyku

[05:53] Nepodporující vztahy

[07:54] Prostředí vždycky vyhrává

[16:53] Obklop se lidmi, kteří jsou tam, kam směřuješ

[21:28] Nežít podle očekávání ostatních