Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #129 Já kouče nepotřebuju

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Věda a technika

#129 Já kouče nepotřebuju

Obrázek epizody #129 Já kouče nepotřebuju

Poslechněte si podcast

11. 7. 2018

30 min

O epizodě podcastu

Životní sny jsou jako velmi vzdálená místa, do kterých směřujeme. Jsou lidé, kteří vzdálenost mezi svými sny a tím, kde se aktuálně nachází, vnímají jako nepřekonatelnou a často se rovnou dosahování svého snu vzdají. Jiní lidé se rozhodnou za svými sny jít, bez ohledu na vzdálenost. Část z nich se vzdá cestou, zbytek svých snů dosáhne. A není náhodou, že většina těch úspěšných má svého kouče.  02:14 Koučování je mladý obor 03:03 Názor: „Koučování? Nepotřebuju, aby mi někdo radil“ 09:13 Názor: „Vždycky budeš dělat věci, které tě nebaví. Tak to prostě je“ 19:24 Názor: „Ještě chvilku počkám a uvidím, co z toho vyleze“

Životní sny jsou jako velmi vzdálená místa, do kterých směřujeme. Jsou lidé, kteří vzdálenost mezi svými sny a tím, kde se aktuálně nachází, vnímají jako nepřekonatelnou a často se rovnou dosahování svého snu vzdají. Jiní lidé se rozhodnou za svými sny jít, bez ohledu na vzdálenost. Část z nich se vzdá cestou, zbytek svých snů dosáhne. A není náhodou, že většina těch úspěšných má svého kouče.

02:14 Koučování je mladý obor

03:03 Názor: „Koučování? Nepotřebuju, aby mi někdo radil“

09:13 Názor: „Vždycky budeš dělat věci, které tě nebaví. Tak to prostě je“

19:24 Názor: „Ještě chvilku počkám a uvidím, co z toho vyleze“