Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #124 Zodpovědnost za vlastní život

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#124 Zodpovědnost za vlastní život

Obrázek epizody #124 Zodpovědnost za vlastní život

Poslechněte si podcast

30. 5. 2018

30 min

O epizodě podcastu

Mít nálepku „zodpovědný člověk“ je obvykle společností vnímáno pozitivně. Zodpovědnost se projevuje různě. Někdo je zodpovědný přespříliš a přebírá zodpovědnost i za životy druhých. Jiný nedokáže být zodpovědný ani vůči sobě. Vydejte se s námi hledat rovnováhu zodpovědnosti. V tomto dílu podcastu Život Jako Hra. 02:58 Jak běžně uvažujeme o zodpovědnosti 06:16 Svědomitost x Lehkomyslnost: na které straně spektra se nacházíš? 10:44 Přebírání zodpovědnosti za životy ostatních 15:30 Co všechno můžeš ovlivnit? 21:29 Zodpovědnost vůči sobě

Mít nálepku „zodpovědný člověk“ je obvykle společností vnímáno pozitivně. Zodpovědnost se projevuje různě. Někdo je zodpovědný přespříliš a přebírá zodpovědnost i za životy druhých. Jiný nedokáže být zodpovědný ani vůči sobě. Vydejte se s námi hledat rovnováhu zodpovědnosti. V tomto dílu podcastu Život Jako Hra.

02:58 Jak běžně uvažujeme o zodpovědnosti

06:16 Svědomitost x Lehkomyslnost: na které straně spektra se nacházíš?

10:44 Přebírání zodpovědnosti za životy ostatních

15:30 Co všechno můžeš ovlivnit?

21:29 Zodpovědnost vůči sobě

Popis podcastu

Cesky podcast o osobni­m rozvoji, vzdelavani, podnikani­, leadershipu a koucovani. Trikrat za mesic vychazi­ nova epizoda.