Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #119 Jak funguje trénink koučů

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#119 Jak funguje trénink koučů

Obrázek epizody #119 Jak funguje trénink koučů

Poslechněte si podcast

11. 4. 2018

35 min

O epizodě podcastu

Chceš se stát profesionálním koučem a hledáš tu správnou školu? Nebo se chceš naučit koučovat, abys byl lepším leaderem? Poslechni si tento díl podcastu Život Jako Hra, ve kterém se dozvíš, čím se naše škola koučů odlišuje od ostatních, jak časově náročný trénink náš koučů je, nebo jak u nás probíhá příprava na certifikaci ACC a PCC. [01:37] Časová náročnost tréninku koučů [07:48] Sdílení zkušeností v herní kartě [11:09] Základní koučovací dovednosti [12:54] Metoda Život Jako Hra [14:57] Metoda Vnitřní svoboda a Síla prostředí [15:51] Profesionální koučovací dovednosti [18:51] Mistrovské komunikační dovednosti pro kouče [20:07] Mistrovství v koučování [22:07] MentorCoaching – příprava na certifikaci ACC a PCC [27:04] Koučovací výcvik z praktického hlediska Show notes: Registruj se na webinář Jak se stát koučem zde: https://zivotjakohra.clickfunnels.com/webinar-registration Vyplň dotazník a zjisti, jestli máš na to stát se koučem: https://www.survio.com/survey/d/k6r1t9k3t2n2g3u0b

Chceš se stát profesionálním koučem a hledáš tu správnou školu? Nebo se chceš naučit koučovat, abys byl lepším leaderem? Poslechni si tento díl podcastu Život Jako Hra, ve kterém se dozvíš, čím se naše škola koučů odlišuje od ostatních, jak časově náročný trénink náš koučů je, nebo jak u nás probíhá příprava na certifikaci ACC a PCC.

[01:37] Časová náročnost tréninku koučů

[07:48] Sdílení zkušeností v herní kartě

[11:09] Základní koučovací dovednosti

[12:54] Metoda Život Jako Hra

[14:57] Metoda Vnitřní svoboda a Síla prostředí

[15:51] Profesionální koučovací dovednosti

[18:51] Mistrovské komunikační dovednosti pro kouče

[20:07] Mistrovství v koučování

[22:07] MentorCoaching – příprava na certifikaci ACC a PCC

[27:04] Koučovací výcvik z praktického hlediska

Show notes:

Registruj se na webinář Jak se stát koučem zde:https://zivotjakohra.clickfunnels.com/webinar-registration

Vyplň dotazník a zjisti, jestli máš na to stát se koučem:https://www.survio.com/survey/d/k6r1t9k3t2n2g3u0b