Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #118 Letmý zájem o všechno, směr kariéry žádný

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Věda a technika

#118 Letmý zájem o všechno, směr kariéry žádný

Obrázek epizody #118 Letmý zájem o všechno, směr kariéry žádný

Poslechněte si podcast

4. 4. 2018

34 min

O epizodě podcastu

Najít svůj smysl života a naplňovat jej, je bezesporu skvělý způsob, jak být šťastný. Mnoho lidí však uvízne ve fázi objevování svého smyslu. Zajímají se o spoustu oborů a neustále objevují další zajímavá témata. Jak se nezaseknout ve fázi objevování a dostat se k naplňování smyslu života? To odhalujeme v tomto dílu podcastu Život Jako Hra. [00:33] Soutěž o čtečku Kindle PaperWhite [07:03] Touha poznat všechno [10:50] Tři úrovně směřování [15:36] Poznej zájem, kterému má smysl se věnovat dlouhodobě [17.40] Výzva tě může zastavit [20:33] Objevitelská fáze [28:53] Vyjasni si správnou cestu

Najít svůj smysl života a naplňovat jej, je bezesporu skvělý způsob, jak být šťastný. Mnoho lidí však uvízne ve fázi objevování svého smyslu. Zajímají se o spoustu oborů a neustále objevují další zajímavá témata. Jak se nezaseknout ve fázi objevování a dostat se k naplňování smyslu života? To odhalujeme v tomto dílu podcastu Život Jako Hra.

[00:33] Soutěž o čtečku Kindle PaperWhite

[07:03] Touha poznat všechno

[10:50] Tři úrovně směřování

[15:36] Poznej zájem, kterému má smysl se věnovat dlouhodobě

[17.40] Výzva tě může zastavit

[20:33] Objevitelská fáze

[28:53] Vyjasni si správnou cestu