Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #114 Nemáš čas?

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Věda a technika

#114 Nemáš čas?

Obrázek epizody #114 Nemáš čas?

Poslechněte si podcast

21. 2. 2018

30 min

O epizodě podcastu

Už jsi někdy použil hlášku „nemám čas“? V tomto dílu podcastu Život Jako Hra jsme se podívali na to, co tím vlastně ve skutečnosti chceme říct. Chceš toho zvládnout tolik, že ani nedohlédneš na konec ToDo listu? Cítíš se přetížený? Nasaď sluchátka a odhal, co všechno může být za tím, když máme pocit, že nemáme čas. [04:09] Co znamená nemít čas [13:24] Mám toho v hlavě víc, než snesu [19:12] Co všechno chceš stihnout? [21:27] Víš, čím ve skutečnosti trávíš svůj čas?

Už jsi někdy použil hlášku „nemám čas“? V tomto dílu podcastu Život Jako Hra jsme se podívali na to, co tím vlastně ve skutečnosti chceme říct. Chceš toho zvládnout tolik, že ani nedohlédneš na konec ToDo listu? Cítíš se přetížený? Nasaď sluchátka a odhal, co všechno může být za tím, když máme pocit, že nemáme čas.

[04:09] Co znamená nemít čas

[13:24] Mám toho v hlavě víc, než snesu

[19:12] Co všechno chceš stihnout?

[21:27] Víš, čím ve skutečnosti trávíš svůj čas?