Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #110 Úspěch tě může zastavit

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#110 Úspěch tě může zastavit

Obrázek epizody #110 Úspěch tě může zastavit

Poslechněte si podcast

17. 1. 2018

30 min

O epizodě podcastu

Po dosažení snu či velkého cíle se některým lidem stává, že tzv. „usnou na vavřínech“. Zažijí velký úspěch, který časem pomine a oni najednou zjistí, že nevědí co dál. Hrozí to i tobě? Poslechni si tento díl podcastu Život Jako Hra a zjisti, jak nedovolit úspěchu, aby tě zastavil. [00:23] Díky za recenze na iTunes [05:53] Úspěch jako brzda [09:56] Záleží na tom, jaký je tvůj cíl [15:27] Progres = štěstí [19:41] Proč úspěch nezastavil Karla Gotta? [24:39] Jak důležité je mít hravost v tom, co děláš Soutěž o čtečku Kindle PaperWhite: http://www.podcastzivotjakohra.cz/soutez-o-ctecku-kidle-paperwhite/

Po dosažení snu či velkého cíle se některým lidem stává, že tzv. „usnou na vavřínech“. Zažijí velký úspěch, který časem pomine a oni najednou zjistí, že nevědí co dál. Hrozí to i tobě? Poslechni si tento díl podcastu Život Jako Hra a zjisti, jak nedovolit úspěchu, aby tě zastavil.

[00:23] Díky za recenze na iTunes

[05:53] Úspěch jako brzda

[09:56] Záleží na tom, jaký je tvůj cíl

[15:27] Progres = štěstí

[19:41] Proč úspěch nezastavil Karla Gotta?

[24:39] Jak důležité je mít hravost v tom, co děláš

Soutěž o čtečku Kindle PaperWhite:http://www.podcastzivotjakohra.cz/soutez-o-ctecku-kidle-paperwhite/

Popis podcastu

Cesky podcast o osobni­m rozvoji, vzdelavani, podnikani­, leadershipu a koucovani. Trikrat za mesic vychazi­ nova epizoda.