Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #109 Všichni jsou vaši zákazníci

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Věda a technika

#109 Všichni jsou vaši zákazníci

Obrázek epizody #109 Všichni jsou vaši zákazníci

Poslechněte si podcast

10. 1. 2018

25 min

O epizodě podcastu

Svým zákazníkům, klientům či obchodním partnerům chce snad každý poskytnout co nejlepší službu a zanechat v nich příjemný dojem. Spokojený zákazník se totiž vždycky rád vrací, případně naši službu doporučí dál. Přemýšleli jste už nad tím, že byste prozákaznický přístup použili i v komunikaci se všemi ostatními? Proč jednat i se svými blízkými, kamarády a kolegy jako se zákazníky? O tom mluví kouči Aleš Vrána s Honzou Markelem v tomto dílu podcastu Život Jako Hra. [01:59] Komunikací si vytváříme jméno [05:32] Ponaučení se skrývá v každé konverzaci [09:32] Staň se co nejlepším poskytovatelem [20:57] Svůj způsob komunikace má každý z nás pod kontrolou

Svým zákazníkům, klientům či obchodním partnerům chce snad každý poskytnout co nejlepší službu a zanechat v nich příjemný dojem. Spokojený zákazník se totiž vždycky rád vrací, případně naši službu doporučí dál. Přemýšleli jste už nad tím, že byste prozákaznický přístup použili i v komunikaci se všemi ostatními? Proč jednat i se svými blízkými, kamarády a kolegy jako se zákazníky? O tom mluví kouči Aleš Vrána s Honzou Markelem v tomto dílu podcastu Život Jako Hra.

[01:59] Komunikací si vytváříme jméno

[05:32] Ponaučení se skrývá v každé konverzaci

[09:32] Staň se co nejlepším poskytovatelem

[20:57] Svůj způsob komunikace má každý z nás pod kontrolou