Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#096 Kdy si můžete začít věřit?

Poslechněte si podcast

4. 10. 2017

39 min

Zdravá sebedůvěra je klíčová pro to, abychom mohli jít za svými sny. Bohužel, mnoho lidí má tendenci o sobě pochybovat. Kde se v nás bere iluze o tom, že nejsme dost dobří? Jak si začít více věřit? A proč lidé s přehnaně vysokým sebevědomím obvykle nemají žádné výsledky? O tom se bavíme v tomto dílu podcastu Život Jako Hra. [00:34] Novinky [04:45] Když sebedůvěra chybí, trpí celý člověk, když přebývá, trpí všichni ostatní [07:33] Vnímání vlastní hodnoty [11:44] Všichni jsme se narodili dost dobří [16:54] Život v iluzi „nejsem dost dobrý“ [19:11] Potřebujeme podmínku k tomu, abychom byli dost dobří? [24:06] Přehnaně vysoká sebedůvěra [29:30] Získej vyšší sebedůvěru Zúčastni se soutěže o čtečku Kindle PaperWhite. Bližší informace k soutěži najdeš zde: http://www.podcastzivotjakohra.cz/soutez-o-ctecku-kidle-paperwhite/

Popis podcastu

Cesky podcast o osobni­m rozvoji, vzdelavani, podnikani­, leadershipu a koucovani. Trikrat za mesic vychazi­ nova epizoda.