Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#095 Pomáhej ostatním

Poslechněte si podcast

27. 9. 2017

24 min

Když někomu pomůžeme, přinese to do našeho života smysl. Sami se díky tomu cítíme lépe. Zamýšleli jste se někdy nad tím, jak ostatním pomáhat efektivně a jaká forma pomoci je dostupná pro každého? My se o tom bavíme v tomto dílu podcastu Život Jako Hra. [00:41] Pomoc ostatním = smysl života [05:22] Buď sám sebou, buduj vztahy a pomáhej ostatním [09:41] Jak pomáhat efektivně? [14:32] Nejdostupnější forma pomoci je sdílení [18:28] Vyhraj čtečku Kindle Pravidla soutěže o čtečku Kindle: 1. Dej našemu podcastu recenzi na iTunes 2. Na adresu podcast@zivotjakohra.cz nám pošli své jméno z iTunes recenze. Slosování bude probíhat vždy 31.5. a 30.11. Jak vytvořit recenzi na iTunes? Podívej se na toto video: http://www.podcastzivotjakohra.cz/soutez-o-ctecku-kidle-paperwhite/

Popis podcastu

Cesky podcast o osobni­m rozvoji, vzdelavani, podnikani­, leadershipu a koucovani. Trikrat za mesic vychazi­ nova epizoda.