Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #093 Jak udělat z neštěstí příležitost

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#093 Jak udělat z neštěstí příležitost

Obrázek epizody #093 Jak udělat z neštěstí příležitost

Poslechněte si podcast

13. 9. 2017

32 min

O epizodě podcastu

V situacích, kdy je realita jiná, než naše očekávání, snadno propadneme frustraci. Například kvůli neúspěchu v práci, nebo v podnikání, se můžeme cítit špatně třeba i dlouhé týdny. Existuje však i jiná možnost, jak se v podobných případech zachovat. Jak udělat z neštěstí příležitost vám prozradíme v novém dílu podcastu Život Jako Hra. [00:47] Nenaplněná očekávání vedou k frustraci [03:32] Očekávání vs. realita [06:55] Nauč se akceptovat realitu, ať se ti zdá dobrá, nebo ne [15:10] Jak akceptovat realitu snadno a rychle [18:47] Následuj svoji vizi, i když realita neodpovídá tvým představám [21:20] V každé situaci je poklad, který nemusíme hned vidět [27:34] Co pomáhá akceptovat realitu?

V situacích, kdy je realita jiná, než naše očekávání, snadno propadneme frustraci. Například kvůli neúspěchu v práci, nebo v podnikání, se můžeme cítit špatně třeba i dlouhé týdny. Existuje však i jiná možnost, jak se v podobných případech zachovat. Jak udělat z neštěstí příležitost vám prozradíme v novém dílu podcastu Život Jako Hra.

[00:47] Nenaplněná očekávání vedou k frustraci [03:32] Očekávání vs. realita [06:55] Nauč se akceptovat realitu, ať se ti zdá dobrá, nebo ne [15:10] Jak akceptovat realitu snadno a rychle [18:47] Následuj svoji vizi, i když realita neodpovídá tvým představám [21:20] V každé situaci je poklad, který nemusíme hned vidět [27:34] Co pomáhá akceptovat realitu?

Popis podcastu

Cesky podcast o osobni­m rozvoji, vzdelavani, podnikani­, leadershipu a koucovani. Trikrat za mesic vychazi­ nova epizoda.