Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #091 Hráč, který překonal své ego a začal hrát naplno

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Věda a technika

#091 Hráč, který překonal své ego a začal hrát naplno

Obrázek epizody #091 Hráč, který překonal své ego a začal hrát naplno

Poslechněte si podcast

30. 8. 2017

53 min

O epizodě podcastu

Máme pro vás rozhovor s člověkem, kterému přestalo stačit poslouchat podcast Život Jako Hra. Potřeboval hrát více naplno. Proto se rozhodl nechat se koučovat. Co mu přinesla spolupráce s koučem Honzou Markelem? A jak se mu podařilo zbavit se neustálého stresu? Poslechněte si tento díl podcastu Život Jako Hra. [00:56] Liborova velká hra [03:22] Jak přenést do práce více zábavy [05:42] Z posluchače podcastu hráčem velké hry [10:22] Chceš, aby tvá firma dosahovala velkých výsledků? Nejdříve změň sám sebe [15:51] Mým cílem je, aby mí zaměstnanci byli v práci šťastní [18:40] Jako leader hledám lidi, kteří dokáží dělat věcí líp, než já [21:47] Kouč mi v mojí hlavě pomáhá najít způsoby, jak dělat věci líp [24:44] Kouč se vždy zeptá ve správnou chvíli na správnou věc [26:45] Je koučování i pro šťastné lidi? [30:12] Nemáte na nic čas? Běžte za koučem [33:18] Díky koučování jsem se přestal stresovat [40:18] Proč se z posluchače podcastu stal hráč? [45:25] Poslední peníze bych investoval do kouče

Máme pro vás rozhovor s člověkem, kterému přestalo stačit poslouchat podcast Život Jako Hra. Potřeboval hrát více naplno. Proto se rozhodl nechat se koučovat. Co mu přinesla spolupráce s koučem Honzou Markelem? A jak se mu podařilo zbavit se neustálého stresu? Poslechněte si tento díl podcastu Život Jako Hra.

[00:56] Liborova velká hra [03:22] Jak přenést do práce více zábavy [05:42] Z posluchače podcastu hráčem velké hry [10:22] Chceš, aby tvá firma dosahovala velkých výsledků? Nejdříve změň sám sebe [15:51] Mým cílem je, aby mí zaměstnanci byli v práci šťastní [18:40] Jako leader hledám lidi, kteří dokáží dělat věcí líp, než já [21:47] Kouč mi v mojí hlavě pomáhá najít způsoby, jak dělat věci líp [24:44] Kouč se vždy zeptá ve správnou chvíli na správnou věc [26:45] Je koučování i pro šťastné lidi? [30:12] Nemáte na nic čas? Běžte za koučem [33:18] Díky koučování jsem se přestal stresovat [40:18] Proč se z posluchače podcastu stal hráč? [45:25] Poslední peníze bych investoval do kouče