Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #085 Pravda, nebo mýtus: Koučů už je dneska hodně

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Věda a technika

#085 Pravda, nebo mýtus: Koučů už je dneska hodně

Obrázek epizody #085 Pravda, nebo mýtus: Koučů už je dneska hodně

Poslechněte si podcast

19. 7. 2017

29 min

O epizodě podcastu

O profesi kouče se říká, že ji dnes vykonává kde kdo. Je tomu skutečně tak? Za kouče se často nesprávně označují lidé, kteří vykonávají profesi mentora nebo lektora. Koho lze za kouče opravdu považovat? A kolik koučů vlastně ve skutečnosti je? Poslechněte si tento díl podcastu Život Jako Hra. [01:00] Kolik koučů je potřeba? [06:16] Koučem nemůže být každý [12:40] Jak poznat profesionálního kouče [25:08] Je koučů dostatek?

O profesi kouče se říká, že ji dnes vykonává kde kdo. Je tomu skutečně tak? Za kouče se často nesprávně označují lidé, kteří vykonávají profesi mentora nebo lektora. Koho lze za kouče opravdu považovat? A kolik koučů vlastně ve skutečnosti je? Poslechněte si tento díl podcastu Život Jako Hra.

[01:00] Kolik koučů je potřeba? [06:16] Koučem nemůže být každý [12:40] Jak poznat profesionálního kouče [25:08] Je koučů dostatek?