Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #080 Život v přítomnosti nebo život snů

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#080 Život v přítomnosti nebo život snů

Obrázek epizody #080 Život v přítomnosti nebo život snů

Poslechněte si podcast

14. 6. 2017

37 min

O epizodě podcastu

Naši životní spokojenost ovlivňuje to, kde se nacházíme v čase. Jsou lidé, kteří se nedokáží oprostit od svojí minulosti. Naproti tomu stojí trend, který nám říká, abychom žili tady a teď. Setrvávání pouze v přítomném okamžiku může mít ale negativní vliv na naši budoucnost. V tomto díle podcastu Život Jako Hra mluví Aleš s Honzou o tom, jaké je riziko života v přítomnosti a proč je lepší dívat se do budoucna. [01:27] Workshop Jak se stát koučem v Praze a Bratislavě [02:55] Proč nás někdy pronásleduje vlastní minulost? [08:00] Usměrni tok svých myšlenek [12:21] Riziko života v přítomnosti [16:40] Proč je důležité dívat se do buducnosti? [18:54] Proč je lepší plnit si sny, než dosahovat cílů? [23:23] Co lidem nejčastěji brání žít život vlastních snů?

Naši životní spokojenost ovlivňuje to, kde se nacházíme v čase. Jsou lidé, kteří se nedokáží oprostit od svojí minulosti. Naproti tomu stojí trend, který nám říká, abychom žili tady a teď. Setrvávání pouze v přítomném okamžiku může mít ale negativní vliv na naši budoucnost. V tomto díle podcastu Život Jako Hra mluví Aleš s Honzou o tom, jaké je riziko života v přítomnosti a proč je lepší dívat se do budoucna.

[01:27] Workshop Jak se stát koučem v Praze a Bratislavě [02:55] Proč nás někdy pronásleduje vlastní minulost? [08:00] Usměrni tok svých myšlenek [12:21] Riziko života v přítomnosti [16:40] Proč je důležité dívat se do buducnosti? [18:54] Proč je lepší plnit si sny, než dosahovat cílů? [23:23] Co lidem nejčastěji brání žít život vlastních snů?