Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #077 Nečekané dopady koučování

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Věda a technika

#077 Nečekané dopady koučování

Obrázek epizody #077 Nečekané dopady koučování

Poslechněte si podcast

24. 5. 2017

45 min

O epizodě podcastu

Když se sejde dvacet koučů, aby natočili podcast, výsledkem je díl plný silných příběhů. Věděli jste, že hráčem nemusí být jen manažer, nebo podnikatel? V tomto díle zjistíte, že s koučem často spolupracují také maminky na mateřské, důchodci nebo dělníci. Jaké další netypické hráče mají naši kouči? A proč může koučování probíhat i vleže uprostřed Náměstí Svobody? [02:26] (Ne)obyčejné příběhy koučování [25:45] Student, invalidní důchodkyně a další netypičtí hráči Zažij velké vítězství s některým z našich koučů: https://www.zivotjakohra.cz/vyber-si-kouce

Když se sejde dvacet koučů, aby natočili podcast, výsledkem je díl plný silných příběhů. Věděli jste, že hráčem nemusí být jen manažer, nebo podnikatel? V tomto díle zjistíte, že s koučem často spolupracují také maminky na mateřské, důchodci nebo dělníci. Jaké další netypické hráče mají naši kouči? A proč může koučování probíhat i vleže uprostřed Náměstí Svobody?

02:26 obyčejné příběhy koučování [25:45] Student, invalidní důchodkyně a další netypičtí hráči

Zažij velké vítězství s některým z našich koučů: https://www.zivotjakohra.cz/vyber-si-kouce