Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#070 Když výsledky nepřicházejí

Poslechněte si podcast

5. 4. 2017

40 min

Věnujete svému úkolu týdny, ale kýžený výsledek nemáte. Rozhodnete se zvýšit úsilí, ale za několik dalších týdnů zjišťujete, že místo výsledků přicházejí pochyby. Teď už ale není třeba zoufat. Aleš Vrána s Honzou Markelem vědí, jak se dostat i ze zdánlivě beznadějné situace. Více se dozvíte v tomto dílu podcastu. [00:25] Jarní úklid [04:42] Když výsledky nepřichází, tak… [13:45] Zvýším úsilí [16:52] Vzdám to [18:20] Deleguji [20:37] Pohled kouče na nepřicházející výsledky [31:28] Jak vyřešit 7 let trvající frustraci během hodiny [35:24] Chcete se efektivně rozvíjet? Něco pro vás máme Začni se efektivně rozvíjet - vyber si kouče a řekni si o 15 minut koučování zdarma: https://www.zivotjakohra.cz/vyber-si-kouce

Popis podcastu

Cesky podcast o osobni­m rozvoji, vzdelavani, podnikani­, leadershipu a koucovani. Trikrat za mesic vychazi­ nova epizoda.