Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #068 Sabotér perfekcionista jako cesta k permanentní frustraci

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#068 Sabotér perfekcionista jako cesta k permanentní frustraci

Obrázek epizody #068 Sabotér perfekcionista jako cesta k permanentní frustraci

Poslechněte si podcast

22. 3. 2017

34 min

Máte skvělý nápad, ale zatím jste ho neuskutečnili, protože čekáte až bude všechno dokonale připravené? Pak vězte, že za tím stojí sabotér Perfekcionista. Je to ten vnitřní hlásek, který vás nutí plnit úkoly na 150 % a nikdy není skutečně spokojený s výsledkem. V tomto dílu podcastu vám o něm Aleš s Honzou prozradí, jak s ním žít v souladu a vyhnout se permanentní frustraci. [04:49] Sabotér, který do věcí vnáší řád [05:52] Chcete mít vše dokonalé? [09:47] Když má perfekcionistu šéf… [12:35] „Pokud to neumíš perfektně, nedělej to vůbec“ [21:07] Jak zkrotit puntičkáře [30:52] Puntičkář přistižen při činu Dejte nám zpětnou vazbu. Zabere to jen chviličku a my i naši perfekcionisté vám budeme vděční, že se můžeme zdokonalit. Formulář pro zpětnou vazbu najdete zde: https://zivotjakohra.wufoo.com/forms/m15dundt1436fa2/ Zúčastni se soutěže o čtečku Kindle PaperWhite. Bližší informace k soutěži najdeš zde: http://www.podcastzivotjakohra.cz/soutez-o-ctecku-kidle-paperwhite/

Popis podcastu

Cesky podcast o osobni­m rozvoji, vzdelavani, podnikani­, leadershipu a koucovani. Trikrat za mesic vychazi­ nova epizoda.