Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#055 Máš na to stát se koučem?

Poslechněte si podcast

14. 12. 2016

33 min

Mezi lidmi se často říká, že kouče dnes potkáme na každém kroku. Nebo, že koučem je kde kdo v okolí. A nebo, že člověk bez zkušeností z managementu nemůže být koučem. V tomto podcastu Aleš s Michalem mluví o tom, proč do tréninku koučů nepřijmeme každého. Jaká jsou kritéria pro výběr účastníků tréninku. A proč může i 25letý student úspěšně koučovat doktora psychologie. [00:58] Proč koučem nemůže být každý? [04:23] Jak poznáme, kdo má předpoklady pro profesi kouče? [07:22] Neprojdu diagnostikou. Co dál? [14:29] Jak funguje Svobodná firma Život Jako Hra [23:30] Kdo jsou účastníci tréninku koučů? [25:13] Kdo může být koučem? [29:28] Máme pro vás dárek Show notes: Zjisti, zda máš na to stát se koučem: https://zivotjakohra.wufoo.com/forms/mbsegau1kfzsc3/ Jak vybudovat svobodnou firmu? https://www.zivotjakohra.cz/clanek/podcast-zivot-jako-hra-026-firma-jako-hra--prakticky-pohled-do-zivota-velkeho-hrace

Popis podcastu

Cesky podcast o osobni­m rozvoji, vzdelavani, podnikani­, leadershipu a koucovani. Trikrat za mesic vychazi­ nova epizoda.