Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #050 Představení naší hry

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Věda a technika

#050 Představení naší hry

Obrázek epizody #050 Představení naší hry

Poslechněte si podcast

9. 11. 2016

44 min

O epizodě podcastu

Oba jsou ajťáci, kteří si postupem čau uvědomili, že je práce v IT nenaplňuje. Postupně si každý z nich našel vlastní cestu ke koučování. Dnes je tento obor pro oba vášní. Jak se vlastně ke koučování dostali? A jaká je ta jejich velká hra? V tomto dílu Aleš s Michalem mluví také o agentuře Život Jako Hra, naší škole koučů a o tom, co přináší koučování klientům. [00:40] Nová sezóna podcastu Život Jako Hra [01:58] Alešova velká hra [08:20] Michalova velká hra [13:59] Jak se Aleš dostal ke koučování [18:38] Jak se Michal Dostal ke koučování [22:25] Agentura Život Jako Hra [23:31] Škola koučů Život Jako Hra [28:04] Koučování jako běžná profese, aneb potřebujete kadeřníka? [30:50] Život je hra, kterou stojí za to hrát [31:51] Kouč pomáhá hráčům hrát jejich hry lépe [34:18] Rozvíjej se s koučem [39:50] Proč vznikla škola koučů Život Jako hra [41:05] Poznej nás blíž na www.zivotjakohra.cz „Koučování se nemůžete naučit na víkendovém školení, nebo večerním workshopu. Ani se nenaučíte koučovat z knih, protože koučování je konverzační dovednost.“ Aleš Vrána Show notes: Web agentury Život Jako Hra: http://www.zivotjakohra.cz Podcast Život Jako Hra můžeš začít odebírat zde: http://www.podcastzivotjakohra.cz Podívej se na díly naší televize: http://www.zivotjakohra.tv

Oba jsou ajťáci, kteří si postupem čau uvědomili, že je práce v IT nenaplňuje. Postupně si každý z nich našel vlastní cestu ke koučování. Dnes je tento obor pro oba vášní. Jak se vlastně ke koučování dostali? A jaká je ta jejich velká hra? V tomto dílu Aleš s Michalem mluví také o agentuře Život Jako Hra, naší škole koučů a o tom, co přináší koučování klientům.

[00:40] Nová sezóna podcastu Život Jako Hra [01:58] Alešova velká hra [08:20] Michalova velká hra [13:59] Jak se Aleš dostal ke koučování [18:38] Jak se Michal Dostal ke koučování [22:25] Agentura Život Jako Hra [23:31] Škola koučů Život Jako Hra [28:04] Koučování jako běžná profese, aneb potřebujete kadeřníka? [30:50] Život je hra, kterou stojí za to hrát [31:51] Kouč pomáhá hráčům hrát jejich hry lépe [34:18] Rozvíjej se s koučem [39:50] Proč vznikla škola koučů Život Jako hra [41:05] Poznej nás blíž na www.zivotjakohra.cz

„Koučování se nemůžete naučit na víkendovém školení, nebo večerním workshopu. Ani se nenaučíte koučovat z knih, protože koučování je konverzační dovednost.“ Aleš Vrána

Show notes: Web agentury Život Jako Hra: http://www.zivotjakohra.cz Podcast Život Jako Hra můžeš začít odebírat zde: http://www.podcastzivotjakohra.cz Podívej se na díly naší televize: http://www.zivotjakohra.tv