Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #049 Mají vás už ostatní rádi?

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#049 Mají vás už ostatní rádi?

Obrázek epizody #049 Mají vás už ostatní rádi?

Poslechněte si podcast

2. 11. 2016

29 min

O epizodě podcastu

Být se všemi za dobře, utěšovat, zachraňovat, lichotit. Tuto potřebu v nás vyvolává Utěšitel – další ze sabotérů žijící v naší mysli. Na prvním místě jsou pro něj ostatní, sám pro sebe nedělá téměř nic. V důsledku toho se cítí rozmrzele. Cítíte frustraci z toho, že ostatní neprojevují svůj vděk za to, co pro ně děláte? V tom případě si určitě poslechněte tento díl podcastu. Co se o Utěšiteli dozvíte? [00:45] Co je nového v agentuře Život jako hra [01:35] Utěšitel – další ze sabotérů v naší mysli [04:07] Jak se Utěšitel projevuje [06:21] Vlastnosti Utěšitele [11:31] Jaké myšlenky vytváří Utěšitel [13:42] Pocity Utěšitele [17:07] Jak nám Utěšitel lže [20:00] Vliv Utěšitele na nás a na ostatní [20:41] 2 příklady Utěšitelů ze života [26:27] Odhalili jste svého Utěšitele? Show notes: [blog] K čemu je vlastně koučování: http://www.zivotjakohra.cz/clanek/k-cemu-je-vlastne-koucovani [podcast] Vnitřní ředitel a jeho tým: https://www.zivotjakohra.cz/clanek/podcast-zivot-jako-hra-037-vnitrni-reditel-se-svym-tymem-ridi-vas-zivot [podcast] Sabotér Hyperdosahovač: https://www.zivotjakohra.cz/clanek/podcast-zivot-jako-hra-038-iluze-jmenem-uspech [podcast] Sabotér Oběť: 1. díl: https://www.zivotjakohra.cz/clanek/podcast-zivot-jako-hra-006-tvurce-vs-obet 2. díl: https://www.zivotjakohra.cz/clanek/podcast-zivot-jako-hra-007-tvurce-vs-obet-2-dil

Být se všemi za dobře, utěšovat, zachraňovat, lichotit. Tuto potřebu v nás vyvolává Utěšitel – další ze sabotérů žijící v naší mysli. Na prvním místě jsou pro něj ostatní, sám pro sebe nedělá téměř nic. V důsledku toho se cítí rozmrzele. Cítíte frustraci z toho, že ostatní neprojevují svůj vděk za to, co pro ně děláte? V tom případě si určitě poslechněte tento díl podcastu.

Co se o Utěšiteli dozvíte? [00:45] Co je nového v agentuře Život jako hra [01:35] Utěšitel – další ze sabotérů v naší mysli [04:07] Jak se Utěšitel projevuje [06:21] Vlastnosti Utěšitele [11:31] Jaké myšlenky vytváří Utěšitel [13:42] Pocity Utěšitele [17:07] Jak nám Utěšitel lže [20:00] Vliv Utěšitele na nás a na ostatní [20:41] 2 příklady Utěšitelů ze života [26:27] Odhalili jste svého Utěšitele?

Show notes: [blog] K čemu je vlastně koučování:http://www.zivotjakohra.cz/clanek/k-cemu-je-vlastne-koucovani[podcast] Vnitřní ředitel a jeho tým:https://www.zivotjakohra.cz/clanek/podcast-zivot-jako-hra-037-vnitrni-reditel-se-svym-tymem-ridi-vas-zivot[podcast] Sabotér Hyperdosahovač:https://www.zivotjakohra.cz/clanek/podcast-zivot-jako-hra-038-iluze-jmenem-uspech[podcast] Sabotér Oběť: 1. díl:https://www.zivotjakohra.cz/clanek/podcast-zivot-jako-hra-006-tvurce-vs-obet2. díl:https://www.zivotjakohra.cz/clanek/podcast-zivot-jako-hra-007-tvurce-vs-obet-2-dil