Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#035 Iluze jménem time management

Poslechněte si podcast

27. 7. 2016

27 min

Touha zvládat více úkolů za kratší dobu, být efektivnější a mít více volného času často vede k tomu, že se snažíme zlepšit svůj time management. Aleš Vrána s Michalem Holubem se v následujícím dílu podcastu zabývají otázkou, zda je opravdu třeba řešit time management, abychom své úkoly zvládali lépe. Lze být efektivní i bez time managementu? Poslechněte si následující díl podcastu Život jako hra. „To, co můžete ovlivnit, je vaše pozornost. Můžete se rozhodnout, na co se soustředit.“ Aleš Vrána [00:57] Management nebo ztráta času? [03:27] Je třeba řešit time management? [07:33] Proč se velcí hráči nezabývají time managementem? [09:23] Time management = stihnout víc? [14:48] Existuje návod na efektivitu? [24:15] Malá hra jménem time management Show notes: Podcast Život Jako Hra #034 Mistrovství v rozhodování http://www.podcastzivotjakohra.cz/034-mistrovstvi-v-rozhodovani/ Podcast Život Jako Hra #021 Motivace smrtí http://www.podcastzivotjakohra.cz/021-motivace-smrti/

Popis podcastu

Cesky podcast o osobni­m rozvoji, vzdelavani, podnikani­, leadershipu a koucovani. Trikrat za mesic vychazi­ nova epizoda.