Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #026 Firma jako Hra - praktický pohled do života velkého hráče

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Věda a technika

#026 Firma jako Hra - praktický pohled do života velkého hráče

Obrázek epizody #026 Firma jako Hra - praktický pohled do života velkého hráče

Poslechněte si podcast

25. 5. 2016

53 min

O epizodě podcastu

Povídání s ředitelem IReSoftu Jirkou Halouskem o tom, co všechno mu přineslo koučování a proč už nemá ve firmě manažery, ale kouče. [00:42] Přestat pracovat, začít hrát [07:44] Cesta proměny: z ředitele leaderem [15:05] Výzvy na cestě za leadershipem [18:42] Proč se Jirka rozhodlo stát koučem [22:44] Jak se změny projevily ve firmě [26:59] Společná vize promítnutá ve firemní kultuře [38:57] Jirkova velká HRA [41:12] Co umožnilo změnu z „ajťáka“ na skvělého leadera [45:29] Jirka hraje trojitou hru [47:58] Jak to vypadá, když Jirka hraje naplno [50:44] Experimentuj, nech se koučovat Citát: „Aleš mi pokládal otázky a nutil mě přemýšlet. Pokládal otázky, které bych si sám nikdy nepoložil. A já jsem tím, že jsem na ně odpovídal, začal utvářet realitu.“ Jirka Halousek Show notes: Jirka Halousek na konferenci Hraj Naplno: http://bit.ly/1rdkmYh Zjisti o IReSoftu více: www.iresoft.cz Napiš si o vlastní Irebook: chcizazit@iresoft.cz Chceš si taky vyzkoušet spolupráci s koučem? Vyplň dotazník koučovatelnosti a my se ti ozveme. Více na www.jsikoucovatelny.cz Nauč se koučovat. Zjisti více na webináři Jak se stát koučem: www.jaksestatkoucem.cz

Povídání s ředitelem IReSoftu Jirkou Halouskem o tom, co všechno mu přineslo koučování a proč už nemá ve firmě manažery, ale kouče.

[00:42] Přestat pracovat, začít hrát [07:44] Cesta proměny: z ředitele leaderem [15:05] Výzvy na cestě za leadershipem [18:42] Proč se Jirka rozhodlo stát koučem [22:44] Jak se změny projevily ve firmě [26:59] Společná vize promítnutá ve firemní kultuře [38:57] Jirkova velká HRA [41:12] Co umožnilo změnu z „ajťáka“ na skvělého leadera [45:29] Jirka hraje trojitou hru [47:58] Jak to vypadá, když Jirka hraje naplno [50:44] Experimentuj, nech se koučovat

Citát: „Aleš mi pokládal otázky a nutil mě přemýšlet. Pokládal otázky, které bych si sám nikdy nepoložil. A já jsem tím, že jsem na ně odpovídal, začal utvářet realitu.“ Jirka Halousek

Show notes: Jirka Halousek na konferenci Hraj Naplno: http://bit.ly/1rdkmYh Zjisti o IReSoftu více: www.iresoft.cz Napiš si o vlastní Irebook: chcizazit@iresoft.cz Chceš si taky vyzkoušet spolupráci s koučem? Vyplň dotazník koučovatelnosti a my se ti ozveme. Více na www.jsikoucovatelny.cz Nauč se koučovat. Zjisti více na webináři Jak se stát koučem: www.jaksestatkoucem.cz