Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #021 Motivace smrtí

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Věda a technika

#021 Motivace smrtí

Obrázek epizody #021 Motivace smrtí

Poslechněte si podcast

20. 4. 2016

29 min

O epizodě podcastu

Říká se, že smrt a daně jsou jediné dvě životní jistoty. Daně ponechme stranou. Dnešní jedenadvacátý díl podcastu Život jako hra je věnovaný smrti. Přestože smrt jednou opravdu čeká na každého z nás, žijeme občas, jako bychom byli nesmrtelní. V životě ale není dobré vyčkávat a věci odkládat. Najednou totiž může být pozdě. Neztrácejte tedy čas a poslechněte si další inspirativní díl tohoto podcastu. [00:48] Smrt jako limit našich her [08:58] Důležitost přítomnosti [14:19] Proč hrát naplno? [18:25] Využij svůj čas tím, co tě baví [23:27] Co je u nás nového? Citát z tohoto dílu: „Zítra může být pozdě a včera jste nezačali. Pravý okamžik je teď.“ Show notes: Youtube kanál: Život jako hra https://www.youtube.com/channel/UCs9isqv_18SIBNao1neTeTA Leadership akcelerátor https://zivotjakohra.leadpages.co/webinar-leadership/

Říká se, že smrt a daně jsou jediné dvě životní jistoty. Daně ponechme stranou. Dnešní jedenadvacátý díl podcastu Život jako hra je věnovaný smrti. Přestože smrt jednou opravdu čeká na každého z nás, žijeme občas, jako bychom byli nesmrtelní. V životě ale není dobré vyčkávat a věci odkládat. Najednou totiž může být pozdě. Neztrácejte tedy čas a poslechněte si další inspirativní díl tohoto podcastu. [00:48] Smrt jako limit našich her [08:58] Důležitost přítomnosti [14:19] Proč hrát naplno? [18:25] Využij svůj čas tím, co tě baví [23:27] Co je u nás nového?

Citát z tohoto dílu: „Zítra může být pozdě a včera jste nezačali. Pravý okamžik je teď.“

Show notes: Youtube kanál: Život jako hra https://www.youtube.com/channel/UCs9isqv_18SIBNao1neTeTA

Leadership akcelerátor https://zivotjakohra.leadpages.co/webinar-leadership/