Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #020 Srdeční tep koučování

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#020 Srdeční tep koučování

Obrázek epizody #020 Srdeční tep koučování

Poslechněte si podcast

13. 4. 2016

26 min

O epizodě podcastu

V následujícím díle vás Aleš s Michalem nechají nahlédnout pod pokličku koučování. Jakým způsobem pracuje kouč? A proč je právě nyní ideální chvíle nechat se koučovat? Odpovědi na tyto i další otázky, které vás zajímají, najdete v následující půlhodině. [02:10] O čem vlastně koučování je? [09:37] Cyklus Aktivita – Výzva – Výsledek – Vyhodnocení [19:33] Jak funguje sebekoučování? [23:25] Život bez kouče už znáš. Zkus život s koučem. Show notes: Život bez kouče už znáš. Jsi koučovatelný? http://bit.ly/koucovatelnost2

V následujícím díle vás Aleš s Michalem nechají nahlédnout pod pokličku koučování. Jakým způsobem pracuje kouč? A proč je právě nyní ideální chvíle nechat se koučovat? Odpovědi na tyto i další otázky, které vás zajímají, najdete v následující půlhodině.

[02:10] O čem vlastně koučování je? [09:37] Cyklus Aktivita – Výzva – Výsledek – Vyhodnocení [19:33] Jak funguje sebekoučování? [23:25] Život bez kouče už znáš. Zkus život s koučem.

Show notes: Život bez kouče už znáš. Jsi koučovatelný? http://bit.ly/koucovatelnost2