Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

#018 Magická síla experimentu

Play

Poslechněte si podcast

31. 3. 2016

32 min

Pokud se chceme dostat na místo, kde jsme ještě nikdy nebyli, experiment je přesně ten prostředek, který nás tam může dostat. Experimentování ale nemusí být vždy snadný proces. Všechno, co jste chtěli vědět o experimentu, se dozvíte v aktuálním dílu podcastu. Včetně toho, jaký experiment nyní chystáme my. [2:32] Experiment je když… [5:13] Co může stát v cestě za experimentem? [12:00] Eliminuj rizika experimentování [21:04] Představení našeho nového experimentu. [26:05] Buď zodpovědný a experimentuj! Show notes: Facebook skupina: Podcast Život Jako Hra - komunita Zúčastni se soutěže o čtečku Kindle PaperWhite. Bližší informace k soutěži najdeš zde: http://www.podcastzivotjakohra.cz/soutez-o-ctecku-kidle-paperwhite/

Popis podcastu

Cesky podcast o osobni­m rozvoji, vzdelavani, podnikani­, leadershipu a koucovani. Trikrat za mesic vychazi­ nova epizoda.