Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #015 Co si ještě toleruješ?

Podcast Zivot Jako Hra

Podcast Život Jako Hra

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

#015 Co si ještě toleruješ?

Obrázek epizody #015 Co si ještě toleruješ?

Poslechněte si podcast

9. 3. 2016

34 min

O epizodě podcastu

Každý den zažíváme situace, které nám berou energii. Častokrát jde o maličkosti, které lze jednoduše řešit. My je ale neřešíme. Místo toho je přehlížíme a odkládáme. Prostě je tolerujeme. Jak s tolerancemi skoncovat prozradí Aleš Vrána a Michal Holub v podcastu číslo 15. [02:12] Co všechno nám bere energii? [05:33] Zlikviduj své tolerance! [10:28] Příklady tolerancí Michala a Aleše [15:42] Jaké lidi si netolerovat? [20:47] Musím tolerovat lidi ve svém pracovním týmu? [29:36] Staň se likvidátorem tolerancí - hned

Každý den zažíváme situace, které nám berou energii. Častokrát jde o maličkosti, které lze jednoduše řešit. My je ale neřešíme. Místo toho je přehlížíme a odkládáme. Prostě je tolerujeme. Jak s tolerancemi skoncovat prozradí Aleš Vrána a Michal Holub v podcastu číslo 15.

[02:12] Co všechno nám bere energii? [05:33] Zlikviduj své tolerance! [10:28] Příklady tolerancí Michala a Aleše [15:42] Jaké lidi si netolerovat? [20:47] Musím tolerovat lidi ve svém pracovním týmu? [29:36] Staň se likvidátorem tolerancí - hned

Popis podcastu

Cesky podcast o osobni­m rozvoji, vzdelavani, podnikani­, leadershipu a koucovani. Trikrat za mesic vychazi­ nova epizoda.