Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Týden Živě: SpaceX slaví velký úspěch, ale do hry o vesmír se konečně vrací také Evropa

Podcast Živě

Živě.cz

Zpravodajství

,

Technologické zprávy

Týden Živě: SpaceX slaví velký úspěch, ale do hry o vesmír se konečně vrací také Evropa

Obrázek epizody Týden Živě: SpaceX slaví velký úspěch, ale do hry o vesmír se konečně vrací také Evropa

Poslechněte si podcast

10. 6. 2024

30 min

Čtvrteční let obří rakety Starship se povedl v podstatě na jedničku s hvězdičkou a moderátorům se při měkkém přistání Super Heavy do vod Mexického zálivu právem třásl hlas. A relativně zlehka nakonec dopadl i druhý stupeň – samotná loď Starship –, u kterého se přitom počítalo, že se v lepším případě dostane alespoň zpět do atmosféry.

My ale tentokrát natáčeli už v pondělí, a tak namísto otevírání šampaňského okomentujeme, co přinesou Windows 11 24H2 . A také se vrátíme k evropské raketě Ariane 6 . Právě ta by nás měla konečně opět vrátit na mapu kosmických velmocí světa a zatím to vypadá, že by mohla poprvé odstartovat už letos v červenci.

Stařičký Napster měl výročí, končí legendární ICQ a na úplný závěr vám Kuba ukáže dva USB-C testery: menší a větší .

🎙️ Týden Živě je diskuzní pořad redaktorů webů Živě.cz a MobilMania.cz, ve kterých rozebírají zajímavá témata týkající se počítačů, internetu, mobilních a jiných technologií. Sledovat ho můžete také jako video. Vychází každý týden.