Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody J. Škaloud (VCES), P. Cuřín (Horizon Holding): Zelené certifikáty budov: výjimka či běžný standard?

J. Škaloud (VCES), P. Cuřín (Horizon Holding): Zelené certifikáty budov: výjimka či běžný standard?

Obrázek epizody J. Škaloud (VCES), P. Cuřín (Horizon Holding): Zelené certifikáty budov: výjimka či běžný standard?

Poslechněte si podcast

25. 1. 2024

27 min

O epizodě podcastu

Jaké existují vychytávky pro zelené bydlení? Mnoho stavebních a developerských firem již bere dekarbonizaci jako fakt a zapracovává ji do svých byznysplánů. Jak s ní pracovat v procesu výstavby, renovace budov a obnovy brownfieldů? To prozrazují hosty druhého dílu našeho podcastu: Jakub Škaloud z VCES a Petr Cuřín z Horizon Holding.  Odpovědi najdete v novém podcastu! 🔗 Více informací se dozvíte také na našem webu: https://www.czgbc.org/   🖥️ Sledujte nás také na LinkedInu: https://www.linkedin.com/company/czech-green-building-council/?originalSubdomain=czNebo Facebooku: https://www.facebook.com/setrnebudovy

Jaké existují vychytávky pro zelené bydlení? Mnoho stavebních a developerských firem již bere dekarbonizaci jako fakt a zapracovává ji do svých byznysplánů. Jak s ní pracovat v procesu výstavby, renovace budov a obnovy brownfieldů? To prozrazují hosty druhého dílu našeho podcastu: Jakub Škaloud z VCES a Petr Cuřín z Horizon Holding.

Odpovědi najdete v novém podcastu! 🔗 Více informací se dozvíte také na našem webu: https://www.czgbc.org/

🖥️ Sledujte nás také na LinkedInu: https://www.linkedin.com/company/czech-green-building-council/?originalSubdomain=cz

Nebo Facebooku: https://www.facebook.com/setrnebudovy

Popis podcastu

Podcast se zaměřuje na praktické zkušenosti s dekarbonizací v oblasti stavebnictví. Do diskuze se zapojíte klíčoví zástupci exkluzivních členů CZGBC, mezi nimiž najdete přední vývojáře, stavební společnosti, výrobce technologií a banky.