Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

PODCAST(Y) STUDIA YPSILON

Studio Ypsilon

Kultura

Ypsilonka si připomíná: Jak jsme zpívali prezidentu Václavu Havlovi

Play

Poslechněte si podcast

10. 6. 2021

3 min

Poslechněte si, jak jsme na slavnostním večeru ke třicetinám Ypsilonky 9. prosince v roce 1993 zazpívali prezidentu Václavu Havlovi k tomu účelu připravenou písňovou Českou směs, po které následovala písnička Sheik of Araby z naší tehdy čerstvě nastudované inscenace Horké to někdo rád.

Popis podcastu

Studio Ypsilon, divadlo jako pěstěná zahrada, nabízí ve slovech a zvucích svou první původní podcastovou sérii rozhovorů YPSILONKA SE PTÁ, postupně dále sérii YPSILONKA SI PŘIPOMÍNÁ, k poslechu PÍSNIČKY Z YPSILONU a také malé hudební recitály, různé audio perličky a shoty k přežití ad. Pořady pro uvedené a další podcasty vyrábí Studio Ypsilon. Režie: Jan Schmid, dramaturgie: Eva Kulová, art manager: Ondřej Zicha, zvukový mix: Miloš Špaček, vizuál: Jan Schmid. Znělka k podcastové sérii Ypsilonka se ptá: Jan Bradáč.