Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Ypsilonka se ptá: Tentokrát Stanislava Slavického

PODCAST(Y) STUDIA YPSILON

Studio Ypsilon

Kultura

Ypsilonka se ptá: Tentokrát Stanislava Slavického

Obrázek epizody Ypsilonka se ptá: Tentokrát Stanislava Slavického
Play

Poslechněte si podcast

14. 10. 2021

19 min

Hostem sedmnáctého dílu je Stanislav Slavický. Ptá se Kateřina Kubalová. Kulturní antropolog, publicista a diplomat Stanislav Slavický toho za dlouhou dobu, co se zná s Ypsilonkou, způsobil už hodně, například i to, že s Prodanou nevěstou byla až na Taiwanu.

Popis podcastu

Studio Ypsilon, divadlo jako pěstěná zahrada, nabízí ve slovech a zvucích svou první původní podcastovou sérii rozhovorů YPSILONKA SE PTÁ, postupně dále sérii YPSILONKA SI PŘIPOMÍNÁ, k poslechu PÍSNIČKY Z YPSILONU a také malé hudební recitály, různé audio perličky a shoty k přežití ad. Pořady pro uvedené a další podcasty vyrábí Studio Ypsilon. Režie: Jan Schmid, dramaturgie: Eva Kulová, art manager: Ondřej Zicha, zvukový mix: Miloš Špaček, Josef Pecha vizuál: Jan Schmid. Znělka k podcastové sérii Ypsilonka se ptá: Jan Bradáč.