Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Šikana obchází i kyberprostorem

Podcast Šance Dětem

Nadace Sirius

Společnost

Šikana obchází i kyberprostorem

Obrázek epizody Šikana obchází i kyberprostorem

Poslechněte si podcast

5. 5. 2022

23 min

Šikanu si většinou spojujeme s prostředím školy, ale děti se s ní mohou setkat i v kyberprostoru. Co je to tzv. kyberšikana? Jak ji můžeme řešit? A jak děti na setkání s ní připravit? O tom jsme si povídali s PhDr. Zorou Duškovou, ředitelkou Dětského krizového centra, které u nás téma kyberšikany otevřelo.

Stránky Dětského krizového centra:https://www.ditekrize.cz
O problémech dětí na internetu čtěte i na Šanci Dětem:https://sancedetem.cz/dite-na-internetu

Pište nám nanazory@sancedetem.cznebo nafacebookové stránce Šance Dětem, jaká témata by vás v rámci podcastu v budoucnu zajímala. Pokud má vaše dítě problémy nebo si složitým obdobím prochází celá rodina, pomoc najdete i na našem webuhttps://sancedetem.cz

Popis podcastu

Pro své děti chceme to nejlepší, ale partnerství a rodičovství mohou občas dát zabrat. Někdy se to prostě nedaří podle našich představ. Právě proto vám přinášíme Podcast Šance Dětem. Společně s předními českými odborníky se ponoříme do dětského světa, od miminka až po dospělost, a provedeme vás i nástrahami partnerského života. Více informací k jednotlivým tématům nejdete na webu www.sancedetem.cz.