Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Podcast o sendvičové generaci

Centrum pro rodinu a sociální péči

Společnost

5. Co je to paliativní a hospicová péče, kdy a jak ji využít

Poslechněte si podcast

16. 8. 2021

46 min

O epizodě podcastu

Pátý díl podcastu Centra pro rodinu a sociální péči na téma SENDVIČOVÁ GENERACE. Budeme se bavit o tom, co je to paliativní a hospicová péče, kdy a jak ji využít.

Pátý díl podcastu Centra pro rodinu a sociální péči na téma SENDVIČOVÁ GENERACE. S Reginou Slámovou z Centra paliativní péče v Brně se budeme se bavit o tom, co je to paliativní a hospicová péče. Kdy a jak ji využít? A proč není problematika paliativní péče spojená pouze se smrtí a umíráním?

Popis podcastu

Máte doma malé nebo i větší děti a současně pečujete o své rodiče nebo rodiče partnera či partnerky? Pak jste i vy SENDVIČOVÁ GENERACE. V této životní fázi je všeho moc. Požádat o pomoc je v pořádku. Zaměřujeme se také na osoby ve věku 60+, kteří pečují o své či partnerovy rodiče, nebo o svého partnera v seniorském věku. A současně pomáhají s péčí o vnoučata. www.sendvicovagenerace.cz www.sendvicovysenior.cz Aktivity projektu Senioři jako sendvičová generace jsou podpořeny z dotačního programu Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností.