Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 1. Jak podporovat seniora a přitom nezapomenout pečovat i sami o sebe

Podcast o sendvičové generaci

Centrum pro rodinu a sociální péči

Společnost

1. Jak podporovat seniora a přitom nezapomenout pečovat i sami o sebe

Obrázek epizody 1. Jak podporovat seniora a přitom nezapomenout pečovat i sami o sebe

Poslechněte si podcast

16. 8. 2021

29 min

O epizodě podcastu

První díl podcastu Centra pro rodinu a sociální péči na téma SENDVIČOVÁ GENERACE. Budeme se bavit o tom, jak podporovat seniory a přitom nezapomenout pečovat i sami o sebe.

První díl podcastu Centra pro rodinu a sociální péči na téma SENDVIČOVÁ GENERACE. S Jitkou Crhovou se budeme se bavit o tom, jak podporovat seniory a přitom nezapomenout pečovat i sami o sebe. Jak to všechno vybalancovat a zůstat alespoň trochu v rovnováze?


Popis podcastu

Máte doma malé nebo i větší děti a současně pečujete o své rodiče nebo rodiče partnera či partnerky? Pak jste i vy SENDVIČOVÁ GENERACE. V této životní fázi je všeho moc. Požádat o pomoc je v pořádku. Zaměřujeme se také na osoby ve věku 60+, kteří pečují o své či partnerovy rodiče, nebo o svého partnera v seniorském věku. A současně pomáhají s péčí o vnoučata. www.sendvicovagenerace.cz www.sendvicovysenior.cz Aktivity projektu Senioři jako sendvičová generace jsou podpořeny z dotačního programu Podpora veřejně účelných aktivit seniorských a proseniorských organizací s celostátní působností.