Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Kapitola 39 - Bordel na scéně i před ní

Podcast Nope Nopish

Nope Nopish

Zábava

Kapitola 39 - Bordel na scéně i před ní

Obrázek epizody Kapitola 39 - Bordel na scéně i před ní

Poslechněte si podcast

20. 9. 2021

47 min

Je to div. Je to forma sebevyjádření. Je to nabubřelost. Je to moc špatných životopisů. Je to toxické prostředí. Je to banda idiotů v hledišti i před ním. Je to absence Tobiáše. Je to víc než Zamilovaný Shakespeare. Je to kopa keců o tom, co to je a kdo na to chodí. Je to Drtinová doprovázející zprávy hip hopem. Je to pohodlná sedačka. Je to Roden po návratu z Hollywoodu. Je to nahý člověk. Je to nepořádek. Je to něco jiného než film. Je to mnoho našich kamarádů. Je to zvonící telefon. Je to umění. Je to zlo. Je to život. A je to téma nejnovější kapitoly našeho podcastu.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/nope-nopish/message

Popis podcastu

Podcast o ničem. Uvádí tři nuly vyznávající humor, který není vtipný. Kontaktujte nás na Facebooku https://facebook.com/nonopenopish Nebo Instagramu https://www.instagram.com/instanopenopish/ Nebo emailu areyousomesortofidiot@email.cz