
Mělo to být odlehčení od byrokracie, zatím je to spíš peklo. Analytička HN vysvětluje realitu jednotného hlášení
Ranní brífink Petra Honzejka: Dnes se podíváme na digitalizaci státní správy. Konkrétně na to, jak funguje jednotné měsíční hlášení zaměstnavatelů, které mělo ulevit od administrativy, ale zdá se, že dochází k pravému opaku.
Popis podcastu
Informace, které hýbou trhy i politikou. Aktuální podcasty Hospodářských novin.
