Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Lyžovat jezdím nejčastěji do Tyrolska. V Rakousku je opravdu všechno, říká mistr světa ve skikrosu Kraus

Podcasty HN

Podcasty HN

Zpravodajství

Lyžovat jezdím nejčastěji do Tyrolska. V Rakousku je opravdu všechno, říká mistr světa ve skikrosu Kraus

Obrázek epizody Lyžovat jezdím nejčastěji do Tyrolska. V Rakousku je opravdu všechno, říká mistr světa ve skikrosu Kraus

Poslechněte si podcast

25. 11. 2022

19 min

Vyrazit na lyžovačku do Česka se může lehce proměnit v noční můru. Přeplněná parkoviště, nekonečné fronty na vleky a úroveň služeb občas zamrzla někde hluboko v devadesátkách.
Jen pár hodin od českých hranic jsou přitom rakouské Alpy s nepřeberným množstvím středisek a sjezdovek.
Do druhého dílu podcastu Zima v Rakousku přijal pozvání Tomáš Kraus, český olympionik, dvojnásobný mistr světa a čtyřnásobný vítěz Světového poháru ve skikrosu. V Rakousku pravidelně zahajoval přípravu na sezonu a jezdí sem i s rodinou. A kromě lyžování je tu podle něj i unikátní wellness.
Do druhého dílu podcastu Zima v Rakousku přijal pozvání Tomáš Kraus, český olympionik, dvojnásobný mistr světa a čtyrnásobný vítěz Světového poháru ve skikrosu. V Rakousku pravidelně zahajoval přípravu na sezónu a jezdí sem i s rodinou. A kromě lyžování je tu podle něj i unikátní wellness.

Popis podcastu

Informace, které hýbou trhy i politikou. Aktuální podcasty Hospodářských novin.