![Obrázek epizody Podcast CLS #2 - Radim Boháč [kandidáti na děkana PF UK]](https://i.actve.net/youradio_news/tracks/3/f/3f294dc68a7bebeddcb16e6430f3039db317e4dd.png)
Podcast CLS #2 - Radim Boháč [kandidáti na děkana PF UK]
![Obrázek epizody Podcast CLS #2 - Radim Boháč [kandidáti na děkana PF UK]](https://i.actve.net/youradio_news/tracks_small/3/4/34d4484463c4e97a0b01b29be29b995557e76afd.png)
Ve druhém dílu Podcastu CLS přinášíme rozhovor s dalším z kandidátů na funkci děkana PF UK, prof. Radimem Boháčem. Jakým mottem se v životě řídí a chtěl by ho přenést i do vedení fakulty? Jak se staví ke změně státnic a za jak dlouho by tato změna měla přijít? Jaká je jeho nejmilejší vzpomínka spojená s naší fakultou?To, ale ještě mnohem více se dozvíte v tomto díle.
Popis podcastu
Právnický podcast, který pro vás tvoří studenti spolku Common Law Society při Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Podcast s našimi učiteli, lidmi z akademické obce, ale i praxe. O nich, ale i o tématech, která zajímají nás i je.
Zpracovává: Petr Hrebenár a Duško Duriš