Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 🔐 Zabezpečení domova: Trendem je kombinace mechanických a elektronických prvků. A co ještě?

Podcast ČESKÉ STAVBY.cz

ČESKÉSTAVBY.cz

Volnočasové

,

Koníčky

🔐 Zabezpečení domova: Trendem je kombinace mechanických a elektronických prvků. A co ještě?

Obrázek epizody 🔐 Zabezpečení domova: Trendem je kombinace mechanických a elektronických prvků. A co ještě?

Poslechněte si podcast

10. 6. 2024

36 min

O epizodě podcastu

Poslechněte si, jak správně zabezpečit své bydlení a majetek. S naším hostem, Tomášem Pospíšilem z Klíčového centra probereme nejnovější technologie a praktické tipy, jak ochránit svůj domov, auto a další cennosti. Zjistíme, jaké kroky podniknout pro prevenci krádeží, na co si dát pozor při výběru dodavatele a jaké jsou aktuální trendy v zabezpečení. Je toho opravdu dost a je to důležité, tuhle epizodu nevynechejte!

🗝️ Poslechněte si, jak správně zabezpečit své bydlení a majetek. S naším hostem, Tomášem Pospíšilem z Klíčového centra probereme nejnovější technologie a praktické tipy, jak ochránit svůj domov, auto a další cennosti.

🏠 Zjistíme, jaké kroky podniknout pro prevenci krádeží, na co si dát pozor při výběru dodavatele a jaké jsou aktuální trendy v zabezpečení. Je toho opravdu dost a je to důležité, tuhle epizodu nevynechejte!